Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Rozwiązania do montażu panelowego w strefie 2 i klasie I, Division 2

Monitory przemysłowe VisuNet — Wygrają tylko najlepiej przystosowani

Rozwiązania do montażu panelowego VisuNet to komputery z systemem Windows® przystosowane do pracy w sieci monitory zdalne oraz monitory z przedłużaczami KVM używane do wizualizacji i sterowania w automatyce przemysłowej. Uzupełniają one serię wytrzymałych monitorów bezpośrednich przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Komputery oraz monitory przemysłowe z odpornymi na działanie substancji chemicznych wyświetlaczami dotykowymi o przekątnej 38,1 cm (15 cali) lub 48,3 cm (19 cali) mogą być używane w strefie 2 (ATEX) oraz klasie I, klasie II, Division 2.

Wszystkie produkty wykonano z podzespołów klasy przemysłowej. Są one odporne na wibracje i uderzenia oraz mogą pracować w trybie ciągłym przez 24 godziny na dobę. Wytrzymała konstrukcja umożliwia ich użytkowanie na zewnątrz oraz w pomieszczeniach, a także w trudnych warunkach spotykanych zwykle w branży chemicznej i petrochemicznej. Urządzenia są szczególnie dobrze przystosowane do zastosowań OEM.

Monitory przemysłowe są mogą być wyposażone w podświetlenie LED, szkło antyodblaskowe, wyświetlacz LCD typu transflective i odporne na zarysowanie. Komputery charakteryzują się bardzo małym zużyciem energii, co zapewnia oszczędności oraz bardzo małą ilość ciepła wytwarzanego podczas pracy bez obciążenia.  Komputery mają konstrukcję nie wymagającą używania wentylatorów uzyskaną dzięki wydajności procesorów Intel® Atom™ N270 lub 1,5 GHz Core™ 2 Duo.