Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Stacje operatorskie do montażu panelowego w strefie 2 i Class I, Division 2

Stacje operatorskie do montażu panelowego w strefie 2 i Class I, Division 2
Seria VisuNet IND do zabudowy panelowej

Seria VisuNet IND do zabudowy panelowej została stworzona specjalnie dla producentów urządzeń i instalacji (sektor OEM). Komputery z systemem operacyjnym Windows, zdalne monitory pracujące w sieci i monitory z przyłączem KVM, służą do wizualizacji i sterowania w automatyce procesowej. Wszystkie monitory i komputery posiadają certyfikaty dla strefy 2 (ATEX) i Class I, Division 2 i są uzupełnieniem dla monitorów bezpośrednich pracujących w stacjach operatorskich.

Wszystkie wyroby produkowane są z podzespołów spełniających przemysłowe wymagania jakości. Są odporne na wstrząsy i wibracje i przeznaczone do pracy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Mocna, przemysłowa konstrukcja umożliwia pracę w trudnych warunkach, spotykanych często w chemii i petrochemii, zarówno pod dachem jak i na zewnątrz.

Monitory VisuNet IND posiadają chemoodporny ekran dotykowy 38,1 cm (15”) lub 48,3 cm (19”), podświetlany LED, antyodblaskowy (glare-free), typu transflective (opcja) wyświetlacz LCD oraz hartowany przedni panel. Dzięki pobierającym mało mocy procesorom Intel® Atom™ N270 lub 1.5 GHz Core™ 2 Duo, komputery pracują bez wentylatorów.

Monitory zdalne łączą się z komputerem za pośrednictwem Ethernetu i nie wymagają dodatkowego oprogramowania. Mogą pracować w systemie wielomonitorowym, kiedy stacja operatorska komunikuje się z kilkoma serwerami lub też kilka monitorów z jednym komputerem.