Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Konferencja Fieldbus Foundation, Kraków 2012

Zapraszamy na seminarium i demonstrację technologii - FOUNDATION Fieldbus Live' End User Roadshow - 18 września 2012

FOUNDATION Fieldbus
Central and Eastern European Marketing Committee

Szanowni Państwo,

‘FOUNDATION™ Fieldbus Live’ End User Roadshow
Kraków - wtorek 18 września 2012

Organizacja Fieldbus Foundation Central and Eastern European Marketing Committee (FFCEEMC) serdecznie zaprasza na seminarium i demonstrację technologii FOUNDATION™ we wtorek 18 września 2012r. w godz: 10:00 – 17:00.

Rejestracja uczestników od 9:30.

Hotel Park Inn by Radisson
30-337 Kraków, ul. Monte Cassino 2
Tel: +48 12 375 55 55
Email:
recepcja@rezidorparkinn.com

Seminarium będzie prowadzone przez członków organizacji FFCEEMC w języku polskim i angielskim, i obejmować będzie: przegląd technologii FOUNDATION Fieldbus – infrastruktura do zaawansowanego prowadzenia procesów oraz zaawansowanej diagnostyki operacyjnej; FOUNDATION do zdalnego zarządzania procesami (ROM); FOUNDATION dla bezpieczeństwa funkcjonalnego (SIF) oraz realizacji układów regulacji i sterowania „na poziomie obiektowym”.


  Praktyczna demonstracja technologii FOUNDATION przeprowadzona na żywo odbędzie się po każdej z głównych prezentacji technicznych, aby zilustrować i przybliżyć Państwu funkcjonalność technologii FOUNDATION dostępnej w ramach różnych systemów automatyki. Dodatkowo po prezentacjach i w trakcie demonstracji będziecie Państwo mieli okazję do przedyskutowania wniosków oraz właściwych rozwiązań opartych na FOUNDATION Fieldbus z przedstawicielami firm członkowskich tej organizacji.

  Technologia FOUNDATION Fieldbus jest wyborem wielu użytkowników w ich aplikacjach w całym regionie Europy Środkowej i Wschodniej (CEE). Użytkownicy osiągają wymierne korzyści wynikające ze skróconego czasu rozruchu, mniejszych nakładów na utrzymanie ruchu oraz szerokiej dostępności urządzeń  i systemów DCS pracujących w tej technologii.


  FFCEEMC promuje rozwiązania wśród użytkowników i integratorów automatyki oraz firm oferujących kompleksowe rozwiązania inżynierskie. Oferujemy również szkolenia dla początkujących i doświadczonych użytkowników w ich lokalnych językach. Sieć „partnerów” została stworzona w celu zapewnienia wsparcia wszystkim użytkownikom, zarówno czynnym jak i potencjalnym. Zakres tej pomocy może być różnoraki: począwszy od szkoleń poprzez wymianę doświadczeń instalacyjnych, po projektowanie, odbiory i utrzymanie ruchu.

  FFCEEMC skupia wielu wiodących dostawców systemów sterowania i oprzyrządowania , którzy będą wśród was tego dnia, takich jak: Emerson Process Management, Honeywell, MTL, Pepperl+Fuchs, R.Stahl, Turck i Yokogawa.

  Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w Krakowie na naszym spotkaniu. Proszę wysłać potwierdzenie swojego udziału przez email:

do Adrianna Wdowicz: adrianna.wdowicz@emerson.com
oraz do wiadomości Joanna Słowik: jslowik@pl.pepperl-fuchs.com

lub telefonicznie: +48 22 45 89 204.

Zapraszają członkowie FFCEEMC
(Emerson Process Management, Honeywell, MTL, Pepperl+Fuchs, R.Stahl, Turck i Yokogawa)