Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Kompaktowy blok zasilający FieldConnex®: nowa konstrukcja – większa funkcjonalność

The latest FieldConnex® Compact Power Hubs offer new benefits

Bloki zasilające FieldConnex®
Kompaktowe i proste w stosowaniu: system złączy i kabli dostosowanych do systemów sterowania minimalizuje czas montażu i wystąpienie błędów w połączeniach.

Niższe koszty operacyjne, wyższa niezawodność, mniejsza powierzchnia zabudowy i dłuższy czas pracy – to kilka z korzyści, które daje zastosowanie najnowszych kompaktowych bloków zasilających FieldConnex®.

Kompaktowe bloki zasilające (Compact Power Hub) są przeznaczone do projektów o dużej skali, z długimi trasami i wieloma urządzeniami polowymi. Posiadają konstrukcję modułową i zasilają 8 segmentów. Każdy segment obsługuje para modułów zasilających w celu zapewnienie redundancji zasilania. Odpowiednie przewody systemowe pozwalają je bezproblemowo podłączyć do dowolnego DCS. Kompaktowe bloki zasilające charakteryzuje ekstremalnie niska emisja ciepła – 1,6 W na kanał w porównaniu do typowych dzisiaj 3 .. 7 W. Tak niska emisja ciepła zmniejsza wymagania co do wielkości szaf montażowych i ich chłodzenia.


W kompaktowych blokach zasilających wprowadzono kilka nowych funkcjonalności i opcji, min.:

  • Odpowiednie złącza i kable systemowe (na zamówienie) redukują czas montażu i błędy w połączeniach
  • Gotowe przewody dla systemów Invensys Foxboro FBM228 i Honeywell C300
  • Redundowane zasilanie płyty zwiększa niezawodność systemu
  • Różne wykonania płyty umożliwiają symetryczne prowadzenie kabli w szafie, zindywidualizowane przyłącza i redundancję modułów zasilających
  • Moduł zaawansowanej diagnostyki przyspiesza uruchomienie układu i kontrolę on-line jego parametrów
      

Najwyższej jakości komponenty, minimalna powierzchnia zabudowy i najniższa emisja ciepła gwarantują, że kompaktowy blok zasilający będzie niezawodnie służył przez wiele lat.


FieldConnex Application Guideline

Get your free copy of FieldConnex' Application and Planning Guideline.