Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Symulacja systemu 6000 do obudów przewietrzanych

Teraz dostępna również na iPada

Nowość:: Symulacja systemu 6000 do obudów przewietrzanych

Nowa aplikacja do symulacji interfejsu użytkownika pokazuje, jak łatwe jest programowanie systemu 6000 do obudów przewietrzanych. Kontroler interfejsu użytkownika (UIC – user interface controller) może być wykorzystywany jako interaktywny symulator oraz program do nauki. Do dyspozycji jest pełne menu systemu 6000 w języku angielskim, niemieckim lub chińskim.

Wszyscy znają ten problem – jest nowy, ciekawy produkt, ale żeby się dowiedzieć jak się nim posługiwać, trzeba go zamówić. Opisy, karty katalogowe, instrukcje obsługi dają zazwyczaj dobrą ogólną wiedzę o produkcie, ale to nie to samo co móc nim operować.

W przypadku systemu 6000 można nauczyć się nim operować przed jego zakupem! Nowe oprogramowanie do interaktywnej symulacji posiada kompletną strukturę menu z wszystkimi możliwymi sygnałami wejściowymi. Poznaj jak się programuje jednostkę sterującą  i dowiedz się o jej różnych funkcjach. Każdy element menu posiada pomocniczy tekst wyjaśniający wszystkie funkcje.

Ważnym elementem oprogramowania są wykonujące się automatycznie procedury. Pozwalają one lepiej poznać działanie przycisków panelu sterowania. Można wybrać:

  • Wprowadzanie hasła
  • Aktywowanie bypassu
  • Ustalanie objętości przewietrzanej obudowy

Wypróbuj system przed zakupem! Przetestuj różne funkcje i parametry timera, czterech wejść i dodatkowych dwu wyjść. Zoptymalizuj swoją aplikację dzięki wielu możliwościom jakie stwarza seria 6000 do obudów przewietrzanych.

Oprogramowanie jest bezpłatne, zostało zoptymalizowane dla iPada i może zostać pobrane z naszej strony lub z iTunes. Wkrótce będzie gotowa wersja dla Androida!


Download Simulation Software UIC

Register to download the Series 6000 simulation software as PC version, iPad, or Android app for free.