Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Oprogramowanie symulacyjne dla kontrolera ochrony typu Ex p z serii 6000

Teraz jest ona również dostępna na iPada i urządzenia z systemem Android!

Nowość:: Symulacja systemu 6000 do obudów przewietrzanych

Nowe oprogramowanie do symulacji interfejsu użytkownika pokazuje, jak łatwo można zaprogramować kontroler systemu ochrony typu Ex p z serii 6000. Aplikacja UIC (user interface controller, kontroler interfejsu użytkownika) to interaktywny symulator uzupełniony o oprogramowanie szkoleniowe. Aplikacja UIC jest dostępna w języku angielskim, niemieckim oraz chińskim. Ekran ukazuje pełną strukturę menu z serii 6000.

Z tym problemem zetknął się każdy: Na rynku pojawia się nowy, obiecujący produkt, ale żeby nauczyć się jego obsługi, trzeba go najpierw kupić. Dobre omówienie da się zazwyczaj znaleźć w typowych źródłach informacji o nowych produktach —literaturze, arkuszach danych i instrukcjach — jednak nie równa się to z możliwością praktycznego zapoznania się z samym produktem.

Teraz wszyscy zainteresowani mogą nauczyć się obsługi nowych modułów ochrony typu Ex p z serii 6000 jeszcze przed ich nabyciem. W nowym interaktywnym oprogramowaniu do symulacji dla serii 6000 odwzorowano kompletną strukturę menu wraz ze wszystkimi możliwymi danymi wejściowymi. Nowy moduł przewietrzania z serii 6000 można wypróbować bez zamawiania i zakupu. Teraz możesz zapoznać się ze sposobem konfigurowania jednostki sterującej i zestawem dostępnych funkcji. Dla ułatwienia każda pozycja menu zawiera także tekst pomocy z objaśnieniami poszczególnych opcji.

Innym ważnym elementem tego oprogramowania są operacje samoczynne. Uruchamiają się one automatycznie i dostarczają objaśnień w zakresie konkretnych sekwencji programowania. Możesz wybrać:

  • Wpisywanie hasła
  • Aktywację funkcji obejścia 
  • Regulację objętości wewnątrz obudowy

Przetestuj system przed zakupem! Zapoznaj się z funkcjami i parametrami zegara, czterech wejść i dwóch dodatkowych wyjść. Nowa seria 6000 zapewnia szereg możliwości przedmuchiwania, która pozwolą ci zoptymalizować procesy.

Oprogramowanie jest dostępne bezpłatnie i zoptymalizowane dla komputerów, urządzeń iPad i urządzeń z systemem Android. Można je pobrać z naszej strony lub witryny sklepu z aplikacjami.


Pobierz oprogramowanie do symulacji UIC

Zarejestruj się, aby móc bezpłatnie pobrać oprogramowanie do symulacji z serii 6000 w wersji na PC, iPada lub urządzenie z systemem Android.