Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Najbardziej kompaktowa płyta bazowa z Ethernet do rozproszonych I/O typu LB

Ethernet backplane for LB Remote IO
Podłącz do 32 urządzeń do swojego systemu sterowania przy użyciu nowej płyty bazowej do rozproszonych I/O typu LB

W zakładach produkcyjnych wolne miejsce jest na wagę złota. Dlatego każdy projektant instalacji stara się zajmować go jak najmniej. Niewielkie wymiary elementów dopasowanych do wymogów aplikacji są kluczowym czynnikiem umożliwiającym oszczędzanie przestrzeni instalacyjnej. Firma Pepperl+Fuchs przedstawia najmniejszą płytę bazową z Ethernet - LB9023E - do modułów rozproszonych I/O typu LB spełniającą wszystkie te wymagania.


Podłącz 32 urządzenia

Płyta bazowa z 8 gniazdami na moduły I/O, umożliwia zbudowanie niewielkiego i kompaktowego systemu rozproszonych I/O typu LB, połączonego przez Ethernet z systemem sterowania. Płyta bazowa umożliwia podłączenie do 32 urządzeń. Moduł komunikacyjny firmy Pepperl+Fuchs nie jest całkowicie wykorzystywany przez zaledwie 32 kanały. Płytę bazową można rozbudować przy użyciu płyty rozszerzającej: model LB9025A udostępnia osiem dodatkowych gniazd ze złączami dla 32 kanałów.


Różne sposoby oszczędzania miejsca

Nasza gama płyt bazowych umożliwiających łączność Ethernet z modułami rozproszonych I/O typu LB w strefie 2, Div. 2 dają klientom wiele możliwości. Wybierz jeden z następujących produktów i nie marnuj więcej miejsca:

  • 8 gniazd (LB9023E)
  • 16 gniazd: 8 gniazd na płycie LB9023E i 8 gniazd na płycie rozszerzającej (LB9025A)
  • 22 gniazda (LB9022E)