Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Szybsze przełączanie – separatory sygnałów binarnych z wyjściem tranzystorowym

Nowe separatory serii KC przełączają 100 razy szybciej!

Separatory sygnałów binarnych z wyjściem tranzystorowym
Separatory sygnałów binarnych z wyjściem tranzystorowym są ponad sto razy szybsze niż moduły z wyjściami przekaźnikowymi

Rozszerza się seria modułów o szerokości 12,5 mm. Nowe separatory sygnałów binarnych z wyjściem tranzystorowym mogą obsługiwać sygnały o częstotliwości do 5 kHz. Są ponad sto razy szybsze niż moduły z wyjściami przekaźnikowymi.

Wyeliminowano napięcia przejściowe wywoływane drganiem zestyków. Dzięki ochronie przeciwprzeciążeniowej, wartość prądu jest kontrolowana i ograniczana przez odpowiedni tranzystor. Separatory sygnałów binarnych są cxertyfikowane do zabudowy w strefie 2 (ATEX i IECEx) i mogą być stosowane w aplikacjach z SIL 2.

Nowe moduły zostały zaprojektowane zgodnie z zasadami obowiązującymi dla serii KC firmy Pepperl+Fuchs: szerokość 12,5 mm, minimalna moc rozproszona, maksymalne upakowanie kanałów przy jednoczesnej zasadzie 1 kanał / moduł, sygnalizacja błędu pętli. Separatory są wyposażone w zaciski śrubowe lub sprężynowe. Nowe moduły będą dostępne od czerwca 2013.