Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Szybkie i efektywne projektowanie z makrami do EPLAN dla systemu oddalonych I/O typu LB i terminali wielofunkcyjnych (licencja: Free)

Makra do EPALN Electric P8 ułatwiają projektowanie
Makra do EPALN Electric P8 ułatwiają projektowanie

Projektanci stale dążą do optymalizacji procesu planowania i zapewnienia wysokiej jakości dokumentacji projektowej. Łatwo dostępne biblioteki elementów znacznie ułatwiają te zadania. Pepperl+Fuchs wsparł teraz projektantów makrami do EPLAN zawierającymi system oddalonych I/O typu LB i terminale wielofunkcyjne MFT.

Makra do EPLAN Electric P8 są dostępne na stronach internetowych poszczególnych modułów. Makra umożliwiają bezpośrednie umieszczanie modułów LB systemu I/O i terminali MFT w projekcie i jego dokumentacji. Nie ma przy tym żadnej zwłoki - dane CAD i CAE poszczególnych produktów są natychmiast dostępne. Praca z kartami katalogowymi zawsze niesie ryzyko pomyłek przy przenoszeniu danych i ich interpretacji. Użycie makr eliminuje to ryzyko podobnie jak czas na ręczne tworzenie symboli. Projektowanie jesz bezpieczniejsze i szybsze.


Makra dla wszystkich modułów LB systemu oddalonych I/O i terminali wielofunkcyjnych MFT

Produkty Pepperl+Fuchs spełniają całą gamę wymagań klientów. Poniżej przedstawiamy trzy z ponad 70 modułów, dla których utworzono podnoszące jakość projektowania makra do EPLAN.

Moduł uniwersalny wejść/wyjść (z HART) LB7104A

Moduł uniwersalny wejść/wyjść (z HART) LB7104A
Moduł uniwersalny wejść/wyjść (z HART) LB7104A

Każdy kanał tego uniwersalnego modułu może zostać skonfigurowany jako AI, AO, DI, DO. Możliwa jest oczywiście kombinacja analogowych i binarnych I/O. Użytkownik określa konfigurację najlepiej odpowiadającą jego potrzebom.


Moduł komunikacyjny z MODBUS TCP LB8111A2

Moduł komunikacyjny z MODBUS TCP LB8111A2
Moduł komunikacyjny z MODBUS TCP LB8111A2

Moduł komunikacyjny LB 8111A2 systemu oddalonych I/O transferuje wejścia i wyjścia od czujników i do urządzeń wykonawczych do Ethernetu i umożliwia komunikację Modbus po Ethernecie. Stosowany na całym świecie Ethernet umożliwia przesyłanie dużych ilości danych oraz dysponuje dużym potencjałem rozwoju.


Terminal wielofunkcyjny MFT

Terminal wielofunkcyjny MFT
Terminal wielofunkcyjny MFT

Terminal wielofunkcyjny umożliwia prace w strefie zagrożonej wybuchem bez specjalnych zezwoleń (hot work permit). Dzięki 2-stopniowemu systemowi rozłączania, ewentualne iskry pozostają wewnątrz części ognioszczelnej. Rozwiązanie to gwarantuje, że kiedy część zwierająca jest całkowicie wyjmowana, iskry są wygaszone a ona sama nie jest już pod napięciem.


Pobierz za Free

Pobierz komplet makr EPLAN dla systemu oddalonych I/O i terminalu wielofunkcyjnego tutaj:

EPLAN dla systemu oddalonych I/O typu LB (ZIP, 76.8 MB)

EPLAN dla terminalu wielofunkcyjnego MFT (ZIP, 19.7 MB)

Makra są również dostępne na stronach poszczególnych modułów systemu oddalonych I/O typu LB i terminali wielofunkcyjnych MFT. Zawsze czekają w części „CAD+CAE.

Wsparcie: przygotowanie i testowanie makr przeprowadził EPLAN. Także EPLAN udziela wsparcia technicznego.