Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Obrotowy Enkoder Magnetyczny - nowy poziom elastyczności i wydajności

Magnetic rotary encoder technology opens up new horizons
Obrotowy enkoder magnetyczny otwiera nowe horyzonty
Najnowsze osiągnięcia w technologii obrotowego enkodera magnetycznego otwierają nowe horyzonty w ogólnej budowie maszyn i automatyzacji instalacji. Enkodery magnetyczne nowej generacji cechuje doskonała precyzja i solidność w połączeniu z wyjątkową kompaktową konstrukcją. Dlatego zapewniają one dodatkową wydajność i niezawodność w prawie każdym środowisku przemysłowym. Osiągnij nowy poziom elastyczności i wydajności!

Główne zalety enkodera magnetycznego

Decydującą zaletą technologii obrotowego enkodera magnetycznego jest wykorzystanie zasady bezstykowej detekcji. Zużycie komponentów nie ma miejsca, dzięki czemu żadne prace serwisowe nie są wymagane. Magnetyczne enkodery obrotowe są całkowicie odporne na wpływy środowiska i zawsze dostarczają wiarygodnych wartości pomiarowych.


Zaawansowana technologia w kompaktowej obudowie

Maksymalna elastyczność i wydajność

Obrotowe enkodery magnetyczne
Obrotowe enkodery magnetyczne
Proces pozycjonowania w przemyśle maszynowym wymaga wysokiego stopnia dokładności wraz w wysoką rozdzielczością i dynamiką.

Nowa generacja magnetycznych enkoderów obrotowych oferuje użytkownikom maksymalną elastyczność i wydajność, imponuje następującymi cechami:

  • Wysoka precyzja od 1° do 0,1°
  • Rozdzielczości do 16 bitów
  • Czas cyklu <100 mikrosekund


Nawet w trudnych warunkach przemysłowych, dokładne i wydajne magnetyczne enkodery obrotowe zwiększają niezawodność produkcji. Absolutne magnetyczne enkodery obrotowe otwierają nowe możliwości dla zastosowań, w których kompaktowe wymiary są czynnikiem krytycznym.