Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

RFID – Efektowne wejście na rynek głowicy F190 UHF do odczytu/zapisu

Zwiększenie wydajności procesów dzięki technologii UHF

F190 UHF read/ write head
Głowica odczytu/zapisu jest wyposażona w kilka unikalnych funkcji takich jak czytanie wielopakietowe oraz możliwość wyboru zakresu odczytu
Przy użyciu technologii UHF do identyfikacji, odległość od jednego do dwóch metrów między głowicą odczytu/zapisu, a etykietą często w zupełności wystarcza do praktycznych zastosowań. Głowica odczytu/zapisu F190 UHF została stworzona właśnie dla tych odległości.

Solidna metalowa obudowa z hermetyczną elektroniką, chroni w ogromnym stopniu głowicę F190 UHF przed czynnikami zewnętrznymi . Głowica odczytu/zapisu jest idealnie dostosowana do pracy w ciężkich, niesprzyjających warunkach. Dzięki niewielkim wymiarom 11 cm x 11 cm, kompaktowa głowica UHF jest łatwa w instalacji. Głowica F190 to również niewielkie urządzenie pozwalające zwiększyć wydajność. F190 UHF odczytuje do 40 znaczników równocześnie, zapewniając znaczną redukcję czasu realizacji.

Jednoczesny odczyt wielu znaczników dedykowany dla logistyki wewnątrzzakładowej i przemysłu samochodowego

Jednoczesny odczyt wielu transponderów gwarantuje niezawodną identyfikację wszystkich danych podczas jednego czytania. Uzyskane informacje przekazywane są do jednostki sterującej w logistyce wewnątrzzakładowej np. w magazynach wysokiego składowania. W przypadku zastosowania w transporcie do kontroli dostępu wózka głowica odczytu/zapisu F190 UHF zapewnia płynny i szybki proces.

Ponadto charakteryzuje się ona imponującą wydajnością w przemyśle motoryzacyjnym. Podczas jednego czytania malowanych części samochodowych wszystkie elementy nadwozia zawieszone na stojaku zostają wykryte, a uzyskane informacje zostają przesłane do centralnego systemu kontroli produkcji.

Łatwa w użyciu

Głowica odczytu/zapisu jest nie tylko wydajna i wytrzymała. Automatycznie optymalizuje moc nadawania i zakres częstotliwości podczas procesu odczytu. Gwarantuje to najlepszą możliwą operację odczytu. Po udanej premierze w Europie, wersje na rynki amerykański i azjatycki, zostaną wprowadzone w pierwszym kwartale 2014 r.