Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Ulepszony komputer panelowy VisuNet XT dla przemysłu nafty i gazu

Wytrzymały komputer panelowy do szerokiego zakresu temperatur

Oil and gas industry specialized panel PC VisuNet XT
Visunet XT został ulepszony i jest gotowy do pracy w ekstremalnie niskich temperaturach

Standardowy, wzmocniony komputer panelowy dla przemysłu nafty i gazu, VisuNet XT, został ulepszony. Bazując na opiniach klientów i naszych ekspertów z branży ropy naftowej i gazu, wyposażono go w nowe, istotne funkcje.

Visunet XT jest niezwykle wytrzymały. Teraz może pracować w ekstremalnie zimnych miejscach. Dzięki zamontowaniu dodatkowego ogrzewania, ten solidny komputer może pracować w temperaturach do -40 °C. Cały zakres temperatur pracy: -40 °C do +65 °C, jest najlepszy na rynku dla tej klasy komputerów.


Więcej możliwości dzięki USB typu A i RJ45 dla Ethernetu

Do komputera dodano również złącza typu wojskowego: USB typu A i RJ45 Ethernet. Złącza te posiadają certyfikaty ATEX i IECEx. Dostępne interfejsy umożliwiają łatwą instalację oraz odłączanie komputera podczas zmiany lokalizacji, co zdarza się całkiem często podczas wykonywania odwiertów.

Gotowy do odczytywania pamięci USB Ex

Na froncie komputera znajduje się złącze USB typu A . Można tam podłączyć pamięć USB w wykonaniu Ex . Ten typ pamięci służy do wgrywania oprogramowania , podawania klucza aktywującego i zgrywania danych . VisuNet XT przechowuje dane na dysku elektronicznym (SSD). Fakt posiadania wszystkich wejść i wyjść w wykonaniu „non-incendive” sytuuje VisuNet VT daleko z przodu stawki na rynku.


Krótkie czasy dostawy

Skontaktuj się z przedstawicielem Pepperl+Fuchs, który dobierze odpowiednią wersję. Komputer zostanie wyprodukowany w ciągu dwu tygodni. Zamów już teraz komputer, który jest standardem w branży ropy naftowej i gazu.