Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Nowa seria płaskich czujników indukcyjnych F148 do urządzeń mobilnych

Inductive Flat Series F148 of Mobile Equipment Sensors
Płaskie czujniki indukcyjne serii F148 spełniają wymagania urządzeń mobilnych.

Nowa seria F148 płaskich czujników indukcyjnych do urządzeń mobilnych oferuje większą niezawodność dzięki bezkontaktowemu i odpornemu na zużycie pozycjonowaniu. Ten typ czujników indukcyjnych jest doskonałą alternatywą dla wymagających obsługi serwisowej systemów linkowych. Zoptymalizowana płaska konstrukcja tych wytrzymałych czujników sprawdza się szczególnie w przypadku ograniczonej przestrzeni.

Wysokiej jakości technologia czujnikowa w płaskiej obudowie

Dzięki zwartej konstrukcji obudowy nowe płaskie czujniki indukcyjne serii F148 znacząco różnią się od porównywalnych systemów. W połączeniu z kątową wtyczką konstrukcja ta umożliwia zapewniający oszczędność miejsca montaż otworowy. W przypadku zastosowań, które wymagają czujników o bardzo małych rozmiarach, nowe płaskie czujniki indukcyjne serii F148 są doskonałym wyborem.


Zaprojektowane z myślą o wymagających zastosowaniach zewnętrznych

Urządzenia mobilne wymagają zastosowania czujników, które są wystarczająco wytrzymałe, aby sprostać wymagającym warunkom zewnętrznym. Czujniki firmy Pepperl+Fuchs do urządzeń mobilnych zostały specjalnie zaprojektowane, aby sprostać najtrudniejszym warunkom środowiskowym – poczynając od zastosowań w maszynach rolniczych i sprzęcie do prac leśnych, a kończąc na pojazdach komunalnych i maszynach budowlanych. Nowe płaskie czujniki indukcyjne serii F148 charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością. Liczne testy środowiskowe potwierdzają, że czujniki nowej serii z łatwością radzą sobie w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych. Ma to odzwierciedlenie w ich niezrównanej żywotności i wysokiej niezawodności.


Łatwa i szybka instalacja bez konieczności regulacji

Kolejną zaletą nowych płaskich czujników indukcyjnych serii F148 jest możliwość ich łatwego i szybkiego montażu. Wygodna metoda montażu na wcisk nie wymaga przeprowadzania dodatkowej regulacji. Umożliwia to bezpieczną instalację i łatwą wymianę urządzeń.


Najważniejsze cechy nowych płaskich czujników indukcyjnych serii F148 do urządzeń mobilnych

  • Większa niezawodność dzięki bezkontaktowemu i odpornemu na zużycie pozycjonowaniu
  • Zoptymalizowana konstrukcja obudowy zapewniająca oszczędność miejsca dzięki montażowi otworowemu
  • Pozycja absolutna, bez utraty pozycji przy wyłączeniu maszyny pozwalają na obliczenie bezpiecznego momentu obciążenia
  • Nie wymagający regulacji montaż gwarantuje bezpieczeństwo instalacji i wymiany
  • Spełniają najwyższe wymagania dotyczące technologii czujnikowej do urządzeń mobilnych
  • Zwiększony zakres odległości przełączania dla skompensowania tolerancji mechanicznej