Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Nowe przedstawicielstwo w Johannesburgu — zawsze gotowi do usług

2014-03-04

Firma Pepperl+Fuchs rozwija swoje placówki na całym świecie

Pepperl+Fuchs now represented in Johannesburg, South Africa
Firma Pepperl+Fuchs ma teraz przedstawicielstwo w Johannesburgu w Republice Południowej Afryki

Przy przekraczającej miliard liczbie ludności Afryka to kontynent, który ma ogromny potencjał rozwoju. Dlatego firma Pepperl+Fuchs zwiększa swoją obecność w tej części świata, otwierając 1 marca 2014 roku nowe przedstawicielstwo w Johannesburgu. Oprócz Republiki Południowej Afryki przedstawicielstwo to będzie zajmowało się również sprzedażą w większości krajów subsaharyjskich.


Afryka — kontynent o ogromnym potencjale rozwoju

Siedem z dziesięciu najszybciej rozwijających się krajów na świecie znajduje się w Afryce. Dzięki dobrej koniunkturze na rynku surowców oraz powiązanym z tym inwestycjom firma Pepperl+Fuchs obserwuje zwiększone zapotrzebowanie na swoje produkty — wyjaśnia Marc Van Pelt, dyrektor ds. sprzedaży w Afryce. Jest to szczególnie widoczne w dziedzinie automatyzacji procesów oraz czujników przemysłowych wykorzystywanych w automatyce przemysłowej w Republice Południowej Afryki. W wielu krajach afrykańskich widać już znaczące postępy. Nowe biuro firmy Pepperl+Fuchs w Johannesburgu stanowi bazę dla długoterminowej strategii rozwoju w Afryce — gigancie, który właśnie się przebudził.


Bliżej klientów — wyższa jakość usług

Nowe biuro w Johannesburgu przejmie całą działalność biznesową naszego partnera ds. sprzedaży, firmy P&F Products cc z siedzibą w Edenvale. Wszyscy pracownicy zostaną przeniesieni do nowej placówki, razem z wyposażeniem biura i magazynem. Mark Bracco, były członek zarządu firmy P&F Products cc, został dyrektorem zarządzającym nowego biura firmy Pepperl+Fuchs. Nasze nowe przedstawicielstwo jest odpowiedzialne za obsługę klientów z Republiki Południowej Afryki oraz krajów subsaharyjskich. Będzie ściśle współpracowało z dystrybutorami działającymi w Kenii i Nigerii oraz krajach sąsiadujących z Republiką Południowej Afryki. Kraje frankofońskie w Afryce Północnej i Zachodniej będą nadal obsługiwane przez przedstawicielstwo firmy Pepperl+Fuchs we Francji. Mówiąc o strategii rozwoju nowego przedstawicielstwa, Marc Van Pelt podkreśla: „Dzięki zacieśnieniu współpracy z siecią naszych placówek w Afryce chcemy być bliżej klientów i świadczyć usługi o jeszcze wyższej jakości”.