Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Przegląd nowych produktów z dziedziny automatyzacji procesów

Get the new product overview brochure for process automation.
Pobierz nową broszurę zawierającą przegląd produktów z dziedziny automatyzacji procesów.

Od ponad 60 lat nazwa Pepperl+Fuchs jest synonimem wysokiej jakości produktów, usług i rozwiązań z dziedziny automatyki. Wiele dekad doświadczenia oraz wysoki poziom wiedzy w zakresie wdrożeń umożliwiły nam przygotowanie obszernej oferty produktów dostosowanych do każdych wymagań. Pobierz nową broszuręPodzespoły i rozwiązaniazawierającą przegląd produktów i poznaj pełną gamę produktów przeznaczonych do automatyzacji procesów.


Obszerne portfolio produktów w skrócie

Zaktualizowany przegląd produktów obejmuje wszystkie serie produktów firmy Pepperl+Fuchs związanych z automatyzacją procesów. Dokument jest zwięzły i przejrzysty, ponieważ wszystkie serie produktów zostały opisane w oddzielnych rozdziałach. Spójny układ poszczególnych rozdziałów ułatwia wyszukiwanie najważniejszych informacji o produktach.

  • Każdy rozdział rozpoczyna się od dwustronicowego wprowadzenia zawierającego opis technologii użytych w wybranym produkcie oraz doświadczeń z nim związanych zgromadzonych przez firmę Pepperl+Fuchs.
  • Poszczególne rodziny produktów w wybranych obszarach są zaprezentowane wraz z krótkim opisem oraz informacjami na temat zakresu zastosowań, najważniejszych zalet i charakterystyki technicznej produktów.
  • Duże zdjęcia najważniejszych produktów umożliwiają dokładne zapoznanie się z różnymi aspektami naszej oferty.

Otwórz cyfrową wersję nowej broszury zawierającej przegląd produktów