Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Integracja z systemami DCS przy użyciu przewodów systemowych — także dla magistrali DART

Doskonała współpraca z Invensys i Honeywell

System Cables for Invensys and Honeywell
Gotowe przewody systemowe są kompatybilne z różnymi systemami sterowania.

Płynna i bezpieczna komunikacja w procesie wymaga niezawodnego i pozbawionego błędów połączenia pomiędzy segmentami magistrali a rozproszonym systemem sterowania (DCS). Przewody systemowe firmy Pepperl+Fuchs umożliwiają błyskawiczną realizację takich połączeń. Jeden z końców przewodu systemowego jest podłączany do specjalnie zaprojektowanej płyty głównej, a drugi koniec jest w odpowiedni sposób montowany i dostosowywany do DCS Foxboro FBM 228 i Honeywell C300. Gotowe przewody są produkowane z zachowaniem wysokich norm jakości oraz są kompatybilne z różnymi systemami sterowania. Przewody systemowe mogą być stosowane również dla magistrali DART.


Magistrala DART — najwyższy stopień ochrony w strefach zagrożonych wybuchem

Przewody systemowe do magistrali DART umożliwiają użytkownikowi uzyskanie w pełni iskrobezpiecznego segmentu z zasilaniem o dużej mocy, szczególnie przydatnego dla długich tras kablowych z dużą ilością urządzeń.


Mniej pracy związanej z okablowaniem

Jeden przewód systemowy firmy Pepperl+Fuchs umożliwia jednoczesne podłączenie nawet 4 segmentów sieci do systemu DCS. Nie jest wymagane ręczne łączenie poszczególnych przewodów. Nie tylko zmniejsza to ilość pracy związanej z okablowaniem, ale również koszt instalacji i konserwacji.


Kable systemowe dla Twojego DCS

Pepperl+Fuchs oferuje usługi i jakość ogólnoświatowej firmy przy planowaniu, budowie i uruchamianiu kompletnych szaf sterowniczych. Oprócz przewodów systemowych dostępne są także inne rozwiązania dla największych producentów systemów DCS. Dla firm Invensys i Honeywell Pepperl+Fuchs posiada odpowiednie przewody systemowe o różnych długościach w magazynie. Przewody systemowe można również wykonać dla innych systemów sterowania procesami. Skontaktuj się z linią obsługi klienta już teraz, aby uzyskać odpowiednie rozwiązanie dla siebie!