Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Labkotec Oy — Twój nowy partner w dziedzinie systemów nadzoru separatorów

Your partner for Separator Alarm Systems: Labkotec Oy

Pragnąc skoncentrować się na rynku automatyzacji procesów, firma Pepperl+Fuchs podjęła decyzję o przekazaniu działu systemów nadzoru separatorów firmie Labkotec Oy.

Zgodnie z warunkami zawartej umowy firma Labkotec przejmuje działalność w zakresie systemów nadzoru separatorów od 1 maja 2014 roku. Jednocześnie obie firmy uzgodniły dwuletni okres współpracy nad urządzeniami i rozwiązaniami wprowadzanymi na rynek. Firma Pepperl+Fuchs będzie produkowała systemy nadzoru separatorów jeszcze przez 24 miesiące, a firma Labkotec uzyska do nich prawa na zasadzie wyłączności, co zagwarantuje bezproblemowe przekazanie działalności oraz zapewnienie ciągłości dostaw i dostępności produktów w okresie integracji.

W ramach operacji przekazywania działalności biznesowej pracownicy firmy Pepperl+Fuchs zostaną przeniesieni do firmy Labkotec GmbH będącej spółką zależną firmy Labkotec Oy z siedzibą w Flensburgu w Niemczech.


Przedstawiamy firmę Labkotec Oy

Firma Labkotec Oy to wiodący fiński producent i dostawca produktów takich, jak:

  • systemy nadzoru separatorów oleju,
  • elektroniczne przetworniki poziomu,
  • urządzenia do pomiaru przepływu,
  • systemy automatyki i technologie wykrywania lodu,
  • systemy przesyłania danych z monitoringu przez Internet.

Jako pionier w dziedzinie urządzeń do nadzoru separatorów oleju i tłuszczu i ich wiodący dostawca firma Labkotec Oy zamierza prowadzić badania i poszerzać ofertę o nowe gałęzie produktów oraz pozyskiwać nowych klientów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie firmy.