Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Pepperl+Fuchs na targach HANNOVER MESSE 2015 — idee ponad podziałami

2015-03-04

13–17 kwietnia 2015 r., hala 9, stoisko D76

HANNOVER MESSE 2015
Odwiedź firmę Pepperl+Fuchs na targach HANNOVER MESSE 2015 w hali 9 na stoisku D76.

Targi HANNOVER MESSE otwierają swoje bramy w dniach 13–17 kwietnia 2015 r. Zgodnie z mottem targów „Zintegrowany przemysł — dołącz do sieci” serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w hali 9 na stoisku D76, gdzie wspólnymi siłami rozwiniemy nowe idee związane z możliwym wyglądem „czwartej rewolucji przemysłowej”.

Aby zademonstrować niezwykłe możliwości technologii czujników, przygotowaliśmy połączenie unikalnych prezentacji demonstrujących sposób, w jaki przyczynią się do rozwoju automatyzacji w przyszłości.


Poznaj „Arenę technologii czujników 4.0”

W ramach „Areny technologii czujników 4.0” zaprezentujemy nowoczesne czujniki i systemy przemysłowe, jak również ich płynną integrację z koncepcją „Internetu przedmiotów” i sieciami I40 za pośrednictwem cyfrowych technologii komunikacji. Zobacz, w jaki sposób potężne czujniki triangulacyjne umożliwiają pomiar obiektów 3D i jak statyczne skanery laserowe wykrywają sceny 3D. Dołącz do nas w czasie tych i innych ekscytujących prezentacji na żywo, aby być świadkiem doskonałej interakcji urządzeń inteligentnych. Nasi eksperci oczekują na Twoją wizytę i pomysły w ramach „Areny technologii czujników 4.0”.

Na naszych gości czeka również więcej informacji o produktach:


Czujniki przemysłowe


Ochrona przed wybuchem — przeglądZdobądź bezpłatne bilety na targi HANNOVER MESSE 2015

Zarejestruj się, aby otrzymać bezpłatne bilety, i odwiedź firmę Pepperl+Fuchs na targach w Hanowerze. Oczekujemy na Twoje przybycie na naszym stanowisku, gdzie zaprezentujemy „Arenę technologii czujników 4.0”.