Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Nowa gama mechanizmów linkowych — szeroki zakres wariantów do wielu zastosowań

Odpowiednie rozwiązanie do każdego zastosowania

Get to know the new cable pull portfolio.
Poznaj nowy asortyment mechanizmów linkowych.

Nowy asortyment mechanizmów linkowych firmy Pepperl+Fuchs charakteryzuje modułowa architektura produktów. Oferujemy wyjątkowe zróżnicowanie — od prostych zastosowań z kompaktowymi konstrukcjami po solidne wersje przeznaczone do pracy w trudnych warunkach. Doskonale dopasowane komponenty zapewniają prostą integrację systemu i jego prostą obsługę. W połączeniu z odpowiednimi akcesoriami pozwala to uzyskać optymalne rozwiązanie spełniające niemal wszystkie wymogi oraz umożliwiające stworzenie niezawodnych, długotrwałych procesów.

Wyjątkowo kompaktowa konstrukcja do prostych zastosowań — linia ECN10TL

Linia ECN10TL
Linia ECN10TL
Ten mechanizm linkowy idealnie nadaje się do standardowych zastosowań wymagających dużej precyzji. Adaptacja bez użycia złącz zapewnia precyzyjny przepływ informacji i gwarantuje niezawodne działanie procesów. Co więcej, niewielka waga i nieduże rozmiary zapewniają łatwość montażu i umożliwiają elastyczną adaptację do dowolnego środowiska.

Kompaktowe rozwiązanie do zastosowań przemysłowych — linia ECN20IL

Linia ECN20IL
Linia ECN20IL
Mechanizm linkowy ECN20IL wyposażono w obudowę z anodyzowanego aluminium. Rozwiązanie to nadaje się do stosowania w środowiskach przemysłowych, lecz sprawdza się także w niekorzystnych warunkach otoczenia. Mechanizm linkowy jest również wyposażony w miech ze stalową końcówką, umożliwiający skuteczne usuwanie odpadów takich jak kurz, wilgoć i lód z mechanizmu linkowego.

Wysoka elastyczność do trudnych zastosowań — linia ECN30PL

Linia ECN30PL
Linia ECN30PL
Bęben poruszamy jest w kierunku osiowym za pomocą gwintowanego wrzeciona, co umożliwia mechanizmowi linkowemu nawijanie ze stałym przesunięciem. Metoda ta gwarantuje dużą dokładność pomiarów, zwłaszcza w przypadku dużych zakresów pomiaru. Linka pomiarowa jest odporna na działanie rdzy i kwasów, a ponadto można ją połączyć z różnego rodzaju osprzętem. W rezultacie jest ona optymalnie chroniona, przez co cechuje ją niezawodność pomiarów i długa żywotność.

Wyjątkowa niezawodność w trudnych warunkach — linia ECN40HD

Linia ECN40HD
Linia ECN40HD

Ten bardzo trwały mechanizm linkowy idealnie sprawdza się w wyjątkowo niekorzystnych warunkach otoczenia. Dzięki specjalnej konstrukcji jest on bardzo trwały oraz działa w sposób wydajny i niezawodny. Dzięki otwartemu systemowi linek bęben linkowy można szybko i łatwo poddawać czyszczeniu. Umożliwia to wydłużenie okresu eksploatacji oraz zapewnia doskonałą funkcjonalność nawet w środowiskach, w których występuje duże zapylenie, wilgoć i sól.