Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Firma Pepperl+Fuchs ogłasza reorganizację swojej działalności w Azji

2016-01-04

Pepperl+Fuchs in Singapore
Firma Pepperl+Fuchs zmienia swoją strukturę organizacyjną w Singapurze.

W celu zapewnienia optymalnej i jak najlepszej obsługi klientów, sprzedawców i dystrybutorów w regionie Azji i Pacyfiku, firma Pepperl+Fuchs od 5 stycznia 2016 roku zmienia swoją strukturę organizacyjną w Singapurze.

Firma Pepperl+Fuchs (Manufacturing) Pte Ltd, nosi obecnie nazwę Pepperl+Fuchs Asia Pte. Ltd. i jest centralą na region azjatycki. Firma ta koncentruje swoje działania na produkcji i sprzedaży w Azji oraz wykonuje zadania związane z marketingiem i obsługą sprzedaży w regionie Azji i Pacyfiku. W centrum działalności firmy Pepperl+Fuchs Asia w Singapurze znajduje się w pełni zautomatyzowane Światowe centrum dystrybucji (Global Distribution Center, GDC) sprawujące funkcje kontrolne i obsługujące magazyny na całym świecie. Z tej placówki produkty są dostarczane i dystrybuowane do placówek Pepperl+Fuchs na całym świecie.

Firma Pepperl+Fuchs Pte Ltd nie zmienia się i będzie koncentrowała się głównie na obsłudze i wsparciu sprzedaży na lokalnym rynku w Singapurze oraz w krajach azjatyckich. Firma ta zajmuje się obsługą klientów, agentów i dystrybutorów w zakresie sprzedaży, również w krajach, w których firma Pepperl+Fuchs nie posiada swoich placówek.

Ta zoptymalizowana struktura pomoże wzmocnić naszą pozycję w Azji będącej najważniejszym rozwijającym się rynkiem oraz przygotować naszą firmę na dalszy rozwój.


e-news

Zasubskrybuj nasz biuletyn i regularnie otrzymuj wiadomości oraz ciekawe informacje ze świata automatyki.

Subskrybuj

Przeczytaj aktualne wydanie e-news: