Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Firma Pepperl+Fuchs wybrana najlepszym dostawcą systemów iskrobezpiecznych i osłony gazowej z nadciśnieniem

2016-01-19

Najwyższe wyróżnienie w dziedzinie osłony gazowej już po raz 13. z rzędu

Control Magazine Reader's Choice Awards
Po raz kolejny firma Pepperl+Fuchs została wybrana najlepszym dostawcą!

Firma Pepperl+Fuchs wyraźnie dominowała w kategoriach systemów osłony gazowej i iskrobezpiecznych według opinii czytelników dwóch najpopularniejszych pism branżowych. W tym roku firma Pepperl+Fuchs została ponownie wybrana najlepszym dostawcą systemów iskrobezpiecznych oraz przemysłowych systemów osłony gazowej z nadciśnieniem w ankiecie czytelników 2016 magazynu Control Magazine. W tym roku już po raz 13. z rzędu zajmujemy czołową pozycję w dziedzinie osłony gazowej oraz po raz 7. z rzędu prowadzimy w kategorii systemów iskrobezpiecznych. Już od 15 lat zdobywamy wyróżnienia w dziedzinie iskrobezpieczeństwa przyznawane w ankietach czytelników magazynu Control Design prowadzonych od roku 2001.


„Nagroda czytelników to zaszczytne wyróżnienie”

W ankiecie, w której wzięło udział ponad 1000 czytelników magazynu Control Magazine, firma Pepperl+Fuchs została wyróżniona jako czołowy dostawca rozwiązań iskrobezpiecznych, wygrywając z takimi markami, jak Rockwell Automation, Siemens Industry czy R. Stahl. Ankietowani czytelnicy uwzględnili niezmiennie wysoką jakość, innowacyjność oraz zaufanie zdobyte u klientów. „Jedno wyróżnienie czytelników to prawdziwy honor, ale kolejne nagrody w dwóch kategoriach świadczą o wyjątkowej jakości oferowanych przez nas produktów i usług” — powiedział Kristen Barbour, kierownik ds. marketingu produktów. „Tylko nieliczne firmy z branży zdobyły takie uznanie użytkowników”.


Przekonujące produkty i usługi

Firma Pepperl+Fuchs oferuje szeroką gamę rozwiązań iskrobezpiecznych umożliwiających bezpieczne, niezawodne i wydajne przesyłanie sygnałów pomiędzy urządzeniami polowymi a systemami sterowania. Bariery iskrobezpieczne zapewniają separację galwaniczną pętli sygnałowych i pętli zasilania.

Jako lider w technologii systemów przewietrzania firma Pepperl+Fuchs oferuje systemy przedmuchu i nadciśnienia Bebco EPS stanowiące bezpieczne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające montaż wyposażenia elektrycznego w miejscach, w których występują zagrożenia. W przypadku używania wyposażenia ogólnego przeznaczenia w miejscach zagrożonych wybuchem (zgodnie z NEC) wewnątrz standardowej obudowy tworzony jest obszar bezpieczny. Grupa ds. systemów i rozwiązań firmy Pepperl+Fuchs projektuje także dostosowane obudowy spełniające wymagania poszczególnych klientów.


Przegląd nagród zdobytych przez firmę Pepperl+Fuchs

  • 1 miejsce: komponenty systemów iskrobezpiecznych
  • 1 miejsce: systemy do osłony gazowej z nadciśnieniem
  • 4 miejsce: kondycjonery sygnałów
  • 5 miejsce: systemy wejść/wyjść

e-news

Zasubskrybuj nasz biuletyn i regularnie otrzymuj wiadomości oraz ciekawe informacje ze świata automatyki.

Subskrybuj

Przeczytaj aktualne wydanie e-news: