Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Środowiska przemysłowe Div. 2


Stacje operatorskie VisuNet umożliwiają rozszerzenie łączności ze stanowiska sterowania do miejsca realizacji procesu. Wszystkie stacje operatorskie VisuNet są przystosowane do pracy w trudnych i niesprzyjających warunkach występujących na hali produkcyjnej.

Dostęp polowy pozwala oszczędzić czas oraz zapobiega przerwom w realizacji procesu. Wykorzystanie komputerów biurkowych w układach automatyki przemysłowej staje się coraz szersze ze względu na kilka ważnych zalet:

  • Skomplikowane procesy można wyświetlać z większą liczbą szczegółów w sposób bardziej przejrzysty na większych monitorach.

  • Przystępna cena podzespołów elektronicznych

  • Większa szybkość przetwarzania zaawansowanej grafiki wymagana przez konstruktorów urządzeń

  • Oparte na systemie Windows® otwarte systemy oprogramowania zapewniające elastyczność, łatwą integrację oraz łatwe w nauce

Oferujemy stacje operatorskie przeznaczone zarówno do użytku w strefie klasy I, Div. 2, jak i strefie 2 (ATEX).  Wszystkie stacje operatorskie zostały zoptymalizowane pod kątem pracy w trudnych warunkach, takich jak np. duże wahania temperatury, drgania i wibracje czy duża wilgotność, jak np. w zakładach chemicznych czy branży gazowniczej i naftowej.