Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Zabudowa panelowa


VisuNet – widzisz więcej

Przemysłowe komputery i monitory panelowe VisuNet zostały skonstruowane do zastosowań w automatyzacji procesów. Każdy z nich spełnia wysokie wymagania w zakresie bezpieczeństwa i odporności mechanicznej. Nieważne, czy potrzebujesz ich do pracy w środowisku zaniczyszczonym, korozyjnym czy też w strefie zagrożonej wybuchem – zawsze znajdziesz odpowiednie rozwiązanie.

Przesuwaniu się coraz większej części procesów kontrolnych ze sterowani na instalację, towarzyszy migracja paneli operatorskich. Jest to możliwe dzięki rozwiązaniom HMI opartym o komputery PC, które oferują większą elastyczność i łatwość łączenia w sieć.

Decentralizacji nadzoru i sterowania procesem zmniejsza ryzyko jego prowadzenia poprzez łatwiejszy dostęp operatorów do systemu sterowania. Stacje operatorskie  VisuNet stanowią kluczowy element zdalnej wizualizacji, dzięki przystosowaniu do pracy w ciężkich, wymagających warunkach. Gorące lub zimne, brudne, zapylone, mokre i nieprzyjazne otoczenie nie stanowią problemu dla przemysłowej serii VisuNet.