Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection
With a passion for automation and groundbreaking technology—automation is our world.

Focusing on the essential.

Striving for perfection.

Technology for tomorrow.

O nas

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel.

W roku 1945 Walter Pepperl i Ludwig Fuchs otworzyli niewielki zakład naprawy radioodbiorników w Mannheim w Niemczech, który rozwijali w oparciu o swoją pomysłowość, przedsiębiorczość i samowystarczalność. Zgromadzone doświadczenie przekuwali w nowe pomysły i z entuzjazmem opracowywali kolejne produkty dla swoich klientów. To podejście zaowocowało wynalezieniem czujnika zbliżeniowego. Ten wynalazek stanowił pierwszy ważny etap w pełnej sukcesów historii firmy.

Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości. Znamy wymagania rynkowe i na ich podstawie opracowujemy odpowiednio dostosowane rozwiązania, które następnie integrujemy z procesami naszych klientów.


Fakty i liczby

Zarząd
Dr Gunther Kegel, prezes
Werner Guthier
Mehmet Hatiboglu

Sprzedaż w roku 2018 
670 mln EUR/787 mln USD

Liczba pracowników
Ponad 6200 osób na całym świecie

Branże
Czujniki przemysłowe
Ochrona przed wybuchem


amplify–The Pepperl+Fuchs Magazine

Odkryj nasz internetowy magazyn! Czekają na Ciebie fascynujące historie o odniesionych sukcesach, raporty dotyczące zastosowań oraz nowości z lokalnych rynków.