Serviceline
Wsparcie Czujników Przemysłowych
Serviceline Explosion Protection

Ręczne urządzenia RFID firmy Pepperl+Fuchs pomagają w identyfikacji znaczników RFID niezależnie od zainstalowanych na stałe stacji do odczytu. Otwiera to możliwości dla wielu potencjalnych zastosowań. Wykorzystaj nasze ręczne urządzenia RFID do ręcznej kontroli jakości lub weryfikacji czynności konserwacyjnych. Nasze ręczne czytniki RFID stanowią ekonomiczną alternatywę dla zainstalowanych na stałe urządzeń odczytujących/zapisujących.

Klawiatura i wyświetlacz przypominające te stosowane w telefonach komórkowych zapewniają intuicyjną obsługę urządzenia. Istnieje również możliwość przypisania dwóch klawiszy funkcyjnych do często powtarzanych czynności lub dostosowania zakresu funkcji do potrzeb za pomocą własnych aplikacji napisanych w języku JavaScript. Wybierz odpowiedni ręczny czytnik RFID do wymaganej częstotliwości.

Ręczne czytniki są dostępne dla następujących częstotliwości:

  • 125 kHz
  • 250 kHz
  • 13,56 MHz

Odwiedź RFID Hub

Odwiedź RFID Hub

Odwiedź nasz „RFID Hub” — ta specjalna strona internetowa jest bazą wiedzy o RFID. Uzyskaj odpowiedzi na często zadawane pytania i zapoznaj się z typowymi zastosowaniami RFID …